Son Dakika Siyaset Haberleri, Siyaset Haberleri Son Dakika, Siyaset Habeleri, Sesli Sohbet, Sesli Chat
BirinciSite.Org Sesli Sohbet Sesli Chat SitesiBirinciSite.Org Sesli Sohbet Kameralı Sesli Chat Sitesi

Bursa Demet Akalın Hira’nın Doğum Günü Bayağı Verimliydi -hd

Bursa DEMET AKALIN HİRA’NIN DOĞUM GÜNÜ BAYAĞI VERİMLİYDİ -hd

DEMET AKALIN HİRA’NIN DOĞUM GÜNÜ BAYAĞI VERİMLİYDİ

ULUDAĞ’da konser veren Demet Akalın, kızı Hira’nın doğum günü için, Gelebilen arkadaşlarımız geldi. Gelemeyenler çiçek, altın, mücevher gönderdi. Bu sene doğum günü bayağı verimliydi dedi.

Uludağ’ın gençlik festivallerinden ‘Bilyoner Winterfest 2018’in ikinci etabında tekrar sahne alan Demet Akalın, genç hayranlarının yoğunluğuna dikkat çekip Ben de bugün küçük bir üniversiteli gibi giyindim dedi. Konser öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akalın, Hira’nın doğum günü çok güzel geçti. Gelebilen arkadaşlarımız geldi. Gelemeyenler çiçek, altın, mücevher gönderdi. Bu sene bayağı verimli bir doğum günüydü dedi.

HAYATTA KAYAK YAPMAM

Akalın, Uludağ’da kayak pistlerine olan ilgisi sorulduğunda da Michael Schumacher’in geçirdiği kayak kazasını örnek göstererek Hayatta kayak yapmam dedi. Akalın, Ben o işi 5-6 sene önce bıraktım. O zamanlar bir lifim atmıştı, hatta o sene bütün Uludağ konserlerini spor ayakkabı ile tamamladım. Yok anam… şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Simitçiler Odası'ndan Simitli Ziyaret başlıklı makalemizde Belediye Başkanı Dündar, Bursa ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yeni meslekler 2019