Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
BirinciSite.Org Sesli Sohbet Sesli Chat SitesiBirinciSite.Org Sesli Sohbet Kameralı Sesli Chat Sitesi

‘Türkiye’nin En Önemli Sorunu Ekonomidir’ Diyenlerin Oranında Büyük Artış

24 Haziran seçimleri için son anket Metropoll Araştırma’dan geldi. ‘Mayıs 2018 Türkiye’nin Nabzı’ araştırmasında ‘Türkiye’nin en önemli sorunu nedir?’ sorusunun yanıtı arandı. Ankete katılanların yüzde 51,5’i ‘Türkiye’nin en önemli sorunu nedir?’ sorusuna ekonomi yanıtını verirken, ‘terör’ diyenlerin oranı ise yüzde 13,4’te kaldı.

‘EKONOMİ’ YÜKSELİŞTE ‘TERÖR’ DÜŞÜŞTE

Metropoll’ün Ağustos 2007’den bu yana yaptığı araştırma sonuçlarının yer aldığı grafiğe göre, Temmuz 2016’dan bu yana en önemli sorunun ekonomi olduğunu düşünenlerin oranı düzenli biçimde artarken, terörün en önemli sorun olduğunu düşünenlerin oranı dönemsel olarak artış ve azalış eğilimi gösteriyor.

REKOR ARTIŞ

Temmuz 2016’da en önemli sorunun ‘ekonomi’ olduğunu düşünenlerin oranı yüzde 11,6 iken son araştırmada bu oranın yüzde 51,5’e çıktığı görülüyor.

TERÖR, YÜZDE 60’LARDAN 13’E DÜŞTÜ

Öte yandan Ocak 2017’de yüzde 60’larda olan ‘ terör ‘ sorunu ise son araştırmada yüzde 13,4 olarak görülüyor.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Soylu Seçimlerden Güçlenerek Çıkmamız Lazım Hd başlıklı makalemizde Adalet Ve Kalkınma Partisi, AK Parti ve Ak Parti Genel Merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

oyun hilesi indir