Son Dakika Siyaset Haberleri, Siyaset Haberleri Son Dakika, Siyaset Habeleri, Sesli Sohbet, Sesli Chat
BirinciSite.Org Sesli Sohbet Sesli Chat SitesiBirinciSite.Org Sesli Sohbet Kameralı Sesli Chat Sitesi

İzmir İneklerin Trafikteki Yolcuğu Sürücüleri Zorladı

İneklerin trafikteki yolcuğu sürücüleri zorladı

İzmir’in Bornova ilçesinde sahibinin elinden kaçan 3 inek trafikteki sürücülere zor anlar yaşattı. Araçlara aldırmadan caddede ilerleyen inekler bir akaryakıt istasyonun çalışanları tarafından yakalanarak kendilerini arayan sahibine teslim edildi.

Bayraklı’dan Bornova yönüne Ankara Caddesi’nde dolaşan 3 ineği gören ve büyük şaşkınlık yaşayan sürücüler durumu trafik ekiplerine bildirdi. Araçların arasından geçen sürücülere zor anlar yaşatan inekler uzun süre trafikte başıboş ilerlemeye devam etti. Sürücülerin korna çalarak durdurmaya çalıştığı inekler trafiğin aksamasına neden oldu. İneklerin trafikteki yolculuğu meraklı vatandaşlar tarafından cep telefonu kameralarıyla kaydedildi. Ege Üniversitesi’nden İzmir-Manisa Karayolu’na doğru ilerleyen inekleri akaryakıt istasyonunun çalışanları yakaladı. Bir süre sonra sahibine ulaşılan inekler sürücülere vatandaşlara zarar vermeden teslim edildi.

Bir önceki yazımız olan Aytemiz Alanyaspor'atiker Konyaspor Maçının Ardından başlıklı makalemizde Alanya, Alanyaspor ve Antalya hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yeni meslekler 2019