Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
BirinciSite.Org Sesli Sohbet Sesli Chat SitesiBirinciSite.Org Sesli Sohbet Kameralı Sesli Chat Sitesi

İçişleri Bakanı Soylu: Türk Halkı, Yakın Bir Zamanda Kahramanlarımızı Kandil’de Görecek

CNN Türk’te Hakan Çelik’in sorularını yanıtlayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kandil operasyonu hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

‘UYGUN ANI BEKLİYORUZ’

Kandil’in Türkiye için artık yakın bir hedef olduğuna dikkat çeken Soylu, ‘Kandil bundan önce bizim için uzak hedefti. Şimdi yakın hedef. Uygun anı bekliyoruz. Terörün kaynaklarından biri Kandil’dir. Kandil sadece lojistik bir nokta değil. Terörün uluslararası buluşma merkezidir. Kandil Türkiye’nin gücünü sınayan psikolojik bir merkezdir. Kandil aleyhine tek laf edemezsiniz. Bu psikolojik baskı Doğu ve Güneydoğu’da vatandaşlarımızı canından bezdirdi. Bizim oradaki vatandaşlarımıza ayrı terör örgütüne ayrı davranışımız dengeleri değiştirdi’ şeklinde konuştu.

‘YAKIN BİR ZAMANDA GÖRECEKSİNİZ’

Operasyonun tarihine ilişkin de açıklamada bulunan Soylu, ‘Türk halkı yakın zamanda kahramanlarımızı Kandil’de görecek’ dedi.

Bir önceki yazımız olan Rize Bakan Bak Türk Spor Camiası Erdoğan Demirören'e Çok Şeyler Borçlu Hd başlıklı makalemizde Besiktaş, Beşiktaş Kulübü ve Beşiktaş Spor Kulübü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

oyun hilesi indir