Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
BirinciSite.Org Sesli Sohbet Sesli Chat SitesiBirinciSite.Org Sesli Sohbet Kameralı Sesli Chat Sitesi

Erdoğan Polis Teşkilatı ile İftar Programı’nda Konuştu

* Erdoğan; ‘Yeni dönemde polislerimizin emeklilik ek göstergelerini 3 bin 600’e çıkarıyoruz’

Haber-Kamera: Mehmet İlkay ÖZER / İSTANBUL DHA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yenikapı’da Emniyet Teşkilatı mensupları ile iftarda konuştu. Erdoğan, ‘Yeni dönemde polislerimizin emeklilik ek göstergelerini 3 bin 600’e çıkarıyoruz’ dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Hiç kimsenin, milletimizin helal lokmasına musallat olmasına izin vermedik. İnşallah bundan sonra da aynı hassasiyetle çalışmayı sürdüreceğiz. Ülkemizi büyütürken, ekonomimizi güçlendirirken herkesin bundan hak ettiği payı almasını sağlayacağız’ diye konuştu.

Seçim güvenliğinin sağlanması noktasında en büyük görevin polislere düştüğünü söyleyen Erdoğan, ‘Oradaki bütün oyların adeta namusu size aittir. Ben size inanıyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Önümüzdeki 28 gün başta emniyet teşkilatımızolmak üzere, devletimizin ilgili birimleri için zorlu ve yorucu bir dönemolacaktır. Seçim sürecini dinamitlemek için şer odakları hiç boş durmayacaktır.Türk demokrasisine leke çalmak amacıyla birileri muhakkak akla hayale gelmedikyöntemlere, iftiralara başvuracak. Devletimizin tüm kurumlarının sorumluluklarınıen güzel şekilde yerine getirerek, bu süreci inşallah alnımızın akıylaatlatacağımıza inanıyorum’ ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Son Dakika! CHP Seçim Beyannamesini Açıklıyor: Nevruz Resmi Tatil Edilecek başlıklı makalemizde 21 Mart, Ankara ve CHP hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

oyun hilesi indir