Son Dakika Siyaset Haberleri, Siyaset Haberleri Son Dakika, Siyaset Habeleri, Sesli Sohbet, Sesli Chat
BirinciSite.Org Sesli Sohbet Sesli Chat SitesiBirinciSite.Org Sesli Sohbet Kameralı Sesli Chat Sitesi

Adana Ara Sokakta Gizlenmiş Suriyelileri Çocuklara Özel Havuz

Adana’da polis, Suriyelilere yönelik yaptığı uygulamada kaçak eczane ile saati 4 liraya çocukların girebileceği bilardo salonun arka kısmına aquaparkı hatırlatan havuz ortaya çıkartıldı. Binaların arasına su kaydıraklı ve atlama rampalı havuz polisleri bile şaşkına çevirdi.

Yabancılar Şube ekipleri, merkez Seyhan ilçesi Mirza Çelebi mahallesinde yaşayan Suriyelilere yönelik uygulama yaptı. Güvenliğini sağlamak amacıyla yapılan uygulamaya Özel Harekat ekiplerinin yanı sıra 110 polis katıldı. Yapılan şok baskında belgesi olmayan 47 kişiye işlem yapıldı.

SAATİ 4 LİRAYA HAVUZ

Ayrıca işyerlerini denetleyen ekipler, dar sokakların arasında bir bilarda salonunun arkasına yapılmış havuzu görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Suriyeli çocukların saatine 4 lira verip yüzdükleri havuzdaki su kaydırakları ve atlama rampaları dikkat çekti. Polis, aquaparkı andıran havuzun işletme belgesi olup olmadığını ise araştırmaya aldı. Daha sonra bir markete giren polisler, işyerinde perde ile ayrılan bölümde ise kaçak eczane buldu. Ele geçirilen şurup ve haplara ise el konuldu.

Polis, uygulamaların devam edeceğini bildirdi.

Bir önceki yazımız olan Erdoğan Vatandaşlık Sinyali Verdi, Peki Suriyeliler Oy Kullanabilecek mi? İşte Cevabı başlıklı makalemizde Cumhurbaşkanı Erdoğan, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yeni meslekler 2019